This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Can add multiple modules on on any page and they can be individually styled.
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie tai „Privatumo politika“

Apie Mus


Esame  UAB "STARNA". Įsikūrėme 1998 metais kaip Švedijos klijų gamintojo AB „NATIONAL STARCH & CHEMICAL” tarpinis sandėlys bei atstovybė Lietuvoje. Vos nuo vienos EURO paletės pradėję veiklą sparčiai vystėmės ir dideliais žingsniais ėjome į priekį, didindami ne tik klientų ir pardavimų skaičių, bet ir plėsdami savo parduodamų produktų ir paslaugų asortimentą bei kokybę. Šiandien mes atstovaujame ir parduodame daugiau nei 10 skirtingų garsių įmonių gamintojų gaminius ir sėkmingai toliau plečiamės bei vykdome esamus įsipareigojimus nuolatiniems mūsų klientams. Esame Lietuvos Pakuotojų Asociacijos nariai.


 Jau daugiau kaip 15 metų esame Švedijoje gaminamų itin aukštos kokybės  "WeLoc" spaustukų distributoriai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visą šį laiką prekybą vykdėme tik didmenoje, dirbdami su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis, kurios įvertino šių spaustukų naudą.  Dabar - 2018 metais nusprendėme atidaryti elektroninę parduotuvę ir šiuos spaustukus pasiūlyti įsigyti bet kuriam vartotojui. 


     Ištrauka iš "Verso Žinios" straipsnio: