This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Can add multiple modules on on any page and they can be individually styled.
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie tai „Privatumo politika“

Grąžinimo sąlygos

I. Grąžinimo procesas:


Įsigytas prekes galite grąžinti, jei prekė neatitiko žadėtos kokybės, sulūžo, ar buvo pristatyta sužeista. Grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.


1. Užpildykite "Grąžinimo formą";

2. Prekę siųskite atgal adresu:  S. Žukausko g. 9, Ramučiai, Kauno raj., LT - 54464;

3.  Siuntimo išlaidos negrąžinamos, išskyrus atvejus, kai prekė buvo gauta nekokybiška.

4.  Pinigai grąžinami per 10 darbo dienų į Jūsų banko sąskaitą, iš kurio mokėjote už prekę.

 

II. Ištrauka iš „Sąlygos ir Taisyklės":


8. Prekių grąžinimas.

8.1. Įsigytas prekes galite grąžinti, jei prekė neatitiko žadėtos kokybės, sulūžo, ar buvo pristatyta sužeista. Grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

8.2. Privaloma užpildyti „Grąžinimo formą“.

8.3. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

8.4. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Mes ar Mūsų atstovas gali nepriimti prekės grąžinimui.

8.5. Prekė, jei buvo pirkta ir siųsta specialiame įpakavime (t.y., „Dovanoms“ skiltyje pateikti pavyzdžiai), turi būti grąžinama tame įpakavime. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari. Išskyrus atvejus, kai prekė buvo brokuota ar nekokybiška.

8.6. Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.

8.7. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Mes neturime analogiškos prekės, Mes grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus ar pasiūlome alternatyvų variantą. Jūs turite teisę rinktis.